Žaidimų pasaulis

Žaidimo pasaulis - vienas svarbiausių elementų stalo vaidmenų žaidimuose. Detalus ir įdomus pasaulis puikiai pagyvina žaidimą, žaidimo meistras gali lengviau improvizuoti, lengviau įvesti šalutines siužeto linijas ir nereikia bijoti, kad žaidėjai nuklįs, ten kur nieko nėra - kai žaidimo meistras tiesiog nėra paruošęs kas ir kur bus. Detalus pasaulis žaidimą padarys ne tik įdomesnį, bet ir pagyvins žaidimo atmosferą.

Žaidimo pasaulis tai ne tik didžiulis ir detalus žemėpis, kur sužymėtos visos karalystės ir imperijos, miestai ir kaimeliai, kalnai ir jūros, bet ir daugybė aprašomųjų detalių. Žemėlapis - tik vizualinė, nors ir būtina, priemonė, kuriant žaidimo pasaulius. Ne ką mažiau svarbūs pasaulio elementų aprašymai - klimatas, gyventojų gausumo pasiskirstymai, įvairių rasių kultūra, religija ir dar daugybė dalykų.

Tačiau ne visi žaidimo meistrai skiria tam pakankamai daug dėmėsio. Visų pirma, sukurti detalų žaidimo pasaulį nėra lengva. Tai užima daug laiko ir reikalauja nemažo žinių bagažo. Neretai, trumpiems žaidimams net nereikia itin detalaus ir plataus žaidimo pasaulio, todėl meistrai ir nesivargina jo kurit. Bet jei toks pasaulis jau būtų sukurtas? Nebereikėtų vargti galvojant ar elfai gyvena šiaurėje, ar pietuose? Ar vyksta karas tarp orkų ir žmonių? Kokios dainos populiarios smuklėse? Kokį dievą garbina kalnakasių kaimelio šventykloje?

Šiame skyriuje bus pateikti jau paruošti žaidimų pasauliai. Imkite ir naudokite!

Jūsų dėmesiui, pirmas žaidimo pasaulis - ALANTA.
Šis žaidimo pasaulis, dar kuriamas. Pasaulį kuria penkių žmonių komanda ir Alantos skyrius bus reguliariai pildomas nauja medžiaga. Sekite monai.lt naujienas, kad nepraleistumėte atnaujinimų!