Scenarijai
Kepurmušis - scenarijus sportiniam RPG žaidimui. Jo esmė ta, kad dvi komandos kovoja tarpusavyje, kol laimi ta, kuri kitai nuplėš nuo galvos visas kepures priešininkams. Scenarijus, tik kiek platesnėje formoje buvo publikuotas "RPG almanache", buvo meistrautas VI RPG fiestoje. O V Herojų turnyre, vykusiame 2008 metais buvo pravestas Kepurmušio čempionatas.

Skiriama tik Meistro akims - istorijos esmė yra atomazgos netikėtumas, tad žaidėjai neturėtų iš anksto nutuokti, kame šio gluminančio pasakojimo "vinis".

Šis GURPS scenarijus skirtas 4-6 žaidėjų grupei. Jei žaidėjų yra 5, grupėje nelieka Džuditos, o snaiperio funkcijos perduodamos būrio vadui. Jei žaidėjų yra 4, taip pat nelieka ir Vincento, jo funkcijas perduodant Elijotui.

„Jomarkas Urgade" - tai trumpas „character driven" tipo scenarijus. Meistras pateikia žaidėjams užduotį ir settingą, kokiu būdu veikėjai bandys įvykdyti užduotį, paliekama nuspręsti jiems. Scenarijuje yra pateikiami kelių lokacijų, kur turėtų vykti veiksmas, aprašymai, o taip pat ir siūlomas encounteris, susijęs su kiekviena iš lokacijų. Šie encounteriai nėra būtinai reikalingi ir, iš esmės, tik atitolina grupę nuo tikslo.

NB: Skirta tik Žaidimo Meistrui (GM). Žaidėjams skaityti nerekomenduojama.

Scenarijus „Goblino areštas" skirtas trečiojo leidimo Dungeons and Dragons sistemai, iki 4 lygio veikėjų grupei. Jis gali būti įtrauktas į bet kokį kampeiną. Scenarijaus funkcija - "įkinkyti" grupę tarnauti galingam NPC.

Pokerio klubas Face-off" - tai vienai ilgai sesijai skirtas scenarijus (8-10 žaidimo valandų), kurio praktiškai neįmanoma pritaikyti jau vykstančiam kampeinui (campaign) (jis gali tapti kampeino pradžia, bet ir tai sunkiai tikėtina). Tai scenarijus labai patyrusiam meistrui: žaidimo metu reikės sekti daugybę faktorių ir atsižvelgti į net keletą siužeto linijų. Žaidėjams užteks būti tik paviršutiniškai susipažinus su sistema (scenarijus pritaikytas D20 Call of Cthulhu), bet naujokams bus itin sunku žaisti.

"Dykvietės įkaitai" nėra visiškai originalus scenarijus, tai - gerokai perdirbtas ir Call of Cthulhu sistemai adaptuotas Unknown armies sistemos scenarijus "Jailbreak". Scenarijus skirtas vienai sesijai, veikėjai yra sukurti ir praktiškai neįmanoma šio scenarijaus įpinti į jau vykstantį kampeiną, tiesa, jis gali tapti pradiniu scenarijumi kampeinui, nors irgi sunkiai.

"Aukso karstas" - tai scenarijus dviems-trims sesijoms, penkiems žaidėjams. Jo praktiškai neįmanoma įpinti į jau vykstantį kampeiną. Scenarijus nereikalauja kažin kokių meistriškų sugebėjimų, tačiau žaidėjai turi būti pakankamai patyrę. Jei grupė nėra susipažinusi su GURPS Martial Arts arba scenarijus pritaikomas kitai sistemai, kovos menų galima atsisakyti.